Priedes Masīvkoka Sekcija
Priedes Masīvkoka Sekcija "KIKA"

Dabīgās Priedes Masīvkoka Veikala "Kumode" Jaunums: Priedes Koka Sekcija "Kika" būs lielisks Jūsu mājokļa interjera papildinājums. Baudot vakaru kopā ar ģimeni pie kāda jaukas filmas šī koka sekcija sniegs Jums mājīgi atmosfēru. Varēsiet sēdēt dīvānā un neparko citu nedomājot baudīt filmu

Priedes Masīvkoka Koridora Iekārta
Priedes Masīvkoka Koridora Iekārta "GUSTAVS"

Dabīgās Priedes Masīvkoka Veikala "Kumode" Jaunums: Priedes Masīvkoka Koridora Iekārta "GUSTAVS" būs lielisks Jūsu mājokļa interjera papildinājums. Šī koridora iekārta priecēs ne tikai Jūsu ģimeni, bet arī viesus, jo tas būs pirmais ko viņi ieraudzīs ienākot Jūsu mājoklī.

Priedes Masīvkoka Plauktu Sistēma
Priedes Masīvkoka Plauktu Sistēma "LEX"

Dabīgās Priedes Masīvkoka Veikala "Kumode" Jaunums: Plauktu Sistēma "LEX" būs lielisks Jūsu mājokļa interjera papildinājums. Šī koka plauktu sistēma ir daudzfunkcionāla, jo viņu var izmantot kā grāmatu plauktu, televizora plauktu, fotogrāfiju izvietošanai un citas iespējamās kombinācijas

Dabīgās priedes masīvkoka mēbeļu veikals “KUMODE”

Kumodes - Plaukti - Sekcijas - Skapji - Gultas - Galdi - Pakaramie - Guļamistaba

Kontakti

Dabīgās priedes masīvkoka mēbeļu tirgotava „Kumode” ir vieta kur atrast mēbeles mājīgam interjeram, kas Latvijā ražotas un starptautiskā tirgū pārbaudītas jau 14 gadus.

Pie mums jūs varat pilnībā iekārtot savu guļamistabu, bērnistabu, priekšnamu, kā arī atrast mēbeles, kas piestāv jūsu viesistabai, vannas istabai, ēdamistabai vai darba kabinetam.

Mūsu piedāvājumā guļamistabas iekāŗtošanai atradīsiet dažāda izmēra gultas – gan vienguļamas, gan divguļamas.Koka gultas ir iespējams sakomplektēt ar dažāda izmēra, krāsas naktsskapīšiem. Guļamistabas interjeru lieliski papildinās mūsu ražotās koka kumodes un gultas paplātes. Pie mums jūs varat pasūtīt arī aprīkojumu bēŗnu istabai – sākot no koka mantu kastes un kumodes ,kurā ietverta rotaļlietu kaste, beidzot ar drēbju skapi ,gultu ar atvilknēm, rakstāmgaldu un datorgaldu lielākiem bērniem.

Mūsu piedāvājumā priekšnama aprīkošanai jūs atradīsiet – vienkārši pakaramo, pakaramo ar plauktu , priekšama stūri bez un ar atvilkņu bloku, ķeblīti, apavu kasti, divdurvju skapi.

Ja esat nolēmuši aprīkot pie mums savu viesistabu, tad varat iegādāties gan atsevišķas mēbeles, kā piemēram vīna skapi, dažādas plauktu sistēmas, stūra plauktus, zigzag plauktus, grāmatu plauktus,sekcijas, divdurvju skapi, trīsdurvju drēbju skapi, četrdurvju drēbju skapi ar vai bez antresola. Šobrīd lielu popularitāti ir guvis Latvijā ražotais Chilloutchair , kas lieliski papildinās ikvienu viesistabas vai kādas citas telpas interjeru, kurā jūs vēlēsieties radīt Vidusjūras atmosfēru.

Iepriekšminētais ir tikai maza daļiņa no mūsu piedāvātā priedes koka mēbeļu sortimenta. Mēs rūpējamies par katru mūsu klientu, cenšamies pilnībā nodrošīnāt augstas kvalitātes piedāvājumu, atbilstoši klienta pieprasījumam. Esam saviem klientiem palīdzējuši iekārtot gan nelielas dzīvojamās platības, gan lauku īpašumus, gan viesu namus. Būsiet mīļi gaidīti „Kumodē”!